Design Konstglas
1346760

Kjell Engman

(Sverige, Född 1946)
Kjell engman, skulptur, glas, "blå folket", kosta boda atelier.

Kjell Engman, skulptur, glas, "Blå Folket", Kosta Boda Atelier.

En upplaga om 300. Signerad och numrerad på sockel. Höjd inkl sockel 19 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK