1346915

Matta rölakan signerad S 230 x 167 cm

Matta rölakan signerad s 230 x 167 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Skadade fransar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK