Möbler Bord
1347169

soffbord Edvard Jönssons möbelfabrik Värnamo 1960-tal

Soffbord edvard jönssons möbelfabrik värnamo 1960-tal.

Fanerat med jakaranda 127x57x54 cm

Obetydligt ytslitage. Fläckar.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer