Design Övrigt
1347422

Bordslampa, Bröderna Malmströms Metallvarufabrik, 1940-tal.

Bordslampa, bröderna malmströms metallvarufabrik, 1940-tal.

Bordslampa av mässing och alm. Två ljuspunkter. Höjd 42 cm.

Slitage, märken, ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK