Möbler Skåp & Byråar
1347554

Skåp, barockstil, 1900-tal.

Skåp, barockstil, 1900-tal.
Skåp, barockstil, 1900-tal.
Skåp, barockstil, 1900-tal.
Skåp, barockstil, 1900-tal.
Skåp, barockstil, 1900-tal.
Skåp, barockstil, 1900-tal.
Skåp, barockstil, 1900-tal.

Fanerat med ek. Skuren dekor. Beslag av mässing. Ovandel med hyll- och lådinredning. Nederdel med två lådvarv. Bredd 137, djup 56, höjd 190 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage, märken.

Utropspris
4 000 SEK