1348180

Rudolf Koivu

(Finland, 1890-1946)
Rudolf koivu, olja på pannå, signerad och daterad-16.

Rudolf Koivu, olja på pannå, signerad och daterad-16.

Stuga i vinterlandskap. 44x53 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T41
Proveniens

Gösta Stenmans konstsalong.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

560
5 592
652
Utropspris
1 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
9 okt 22:20
560 EUR
9 okt 20:26
520 EUR
4 okt 19:38
500 EUR
4 okt 16:48
234 EUR