Design Konstglas
1348558

Edward Hald

(Sverige, 1883-1980)
Edward hald, vaser 2 st, optikblåsta, signerade orrefors.

Edward Hald, Vaser 2 st, optikblåsta, Signerade Orrefors

Signerade Orrefors, 1942 H.Z. 48
17x17 cm.

Obetydligt ytslitage. Repor.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK