Design Möbler
1348628

Soffa, "Julia", Norell Möbler, 2000-tal.

Soffa, "julia", norell möbler, 2000-tal.

Soffa av Howard-modell med svarvade ben på hjultrissor, lösa plymåer i rygg och sits, textilklädsel. Längd 210, sitthöjd ca 40 cm.

Smärre fläckar. Obetydligt ytslitage.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
4 000 SEK