1349063

Paul Léon Felix Schmitt

(Frankrike, 1856-1902)
Paul léon felix schmitt, olja på duk, signerad och daterad -85.

Paul Léon Felix Schmitt, olja på duk, signerad och daterad -85.

Vidsträckt landskap med vandrande figur. 102 x 147 cm.

Något krackelerad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
5 000 SEK