Design Konstglas
1349313

Nanny Still

(Finland, 1926-2009)
Nanny still, flaska, signerad riihimäen lasi o.y nanny still.

Nanny Still, flaska, signerad Riihimäen Lasi O.Y Nanny Still.

Höjd 32,5 cm.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V10
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
440
4 407
511
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (10 bud)
16 okt 20:22
440 EUR
16 okt 20:19
420 EUR
16 okt 20:15
400 EUR
16 okt 20:15
400 EUR
16 okt 18:26
380 EUR