1350159

Ivo Hauptmann

(Tyskland, 1886-1973)
Ivo hauptmann, akvarell, signerad.

Ivo Hauptmann, akvarell, signerad.

Näten torkas. I. 29 x 23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
5 000 SEK