Design Konstglas
1350547

Simon Gate

(Sverige, 1883-1945)
Simon gate, champagneglas 10 st "salut" orrefors  sandvik 1900-talets mitt.

Simon Gate, champagneglas 10 st "Salut" Orrefors Sandvik 1900-talets mitt

Höjd 18,5 cm

Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK