Möbler Trädgårdsmöbler
1350780

Blombord, gjutjärn, 1900-talets början.

Form inspirerad av trädgrenar. Bord på tredelat pelarben. Plats för sju krukor. Diameter 68, höjd 170 cm.

Slitage. Rostangrepp. Skador. Lagningar. Sned.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK