Konst Skulptur
1350878

C. Jeré - Artisan House väggskulptur signerad och daterad 1970

C. jeré - artisan house väggskulptur signerad och daterad 1970.

Golden gate-bron, målad metall, 135x77 cm

Smärre slitage. Smärre skador.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK