Konst Grafik
1350906

Lennart Nyström

(Sverige, Född 1944)
Lennart nyström,  färglitografier  3 st signerade och numrerade 99.

Lennart Nyström, färglitografier 3 st signerade och numrerade 99

Komposition, bildyta 62x46 cm vardera

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK