Möbler Fåtöljer & Soffor
1351735

Utdragssoffa, nyrenässans, tidigt 1900-tal.

Bemålad soffa med svarvade detaljer. Stoppad löstagbar sits med utrymme under. Soffan utdragbar. Längd 195, djup 59- 102, sitthöjd 64 cm.

Senare klädsel. Ställvis färgbortfall. Slitage. Kompletterad. Renoverad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N13
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK