1352182

Alfred Jensen

(Tyskland, 1859-1935)
Alfred jensen, olja på duk, signerad och daterad 1904.

Alfred Jensen, olja på duk, signerad och daterad 1904

Norska lotsbåten Örnen med unionsflagga vid kusten. 99 x 148 cm.

Smärre ytslitage. Mindre dukskada. Lagning. Retuscher.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
4 000 SEK