1352283

Olav Maran

(Estland, Född 1933)
Olav maran, olja på pannå, signerad och daterad -87.

Olav Maran, olja på pannå, signerad och daterad -87.

"Vaikelu kahe punase õunaga" (Stilleben med två röda äpplen). 38 x 45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst

Utropspris
500 EUR