1352293

William Delmar

(Storbritannien, 1823-1856)
William delmar, olja på duk, signerad,

William Delmar, olja på duk, signerad,

Fiskare på havet. 68.5 x 105.5 cm.

Smärre ytslitage. Mindre fläck. Smärre krackelyr.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK