1352562

Relief, alabaster, 1900-tal, Biggs and Sons.

Relief, alabaster, 1900-tal, biggs and sons.

Två allegoriska figurer. Totalstorlek med ram 50 x 45 x 14 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
300 EUR