1353294

Georg Anton Rasmussen

(Norge, 1842-1914)
Georg anton rasmussen, kopia efter, olja på duk, ej signerad.

Georg Anton Rasmussen, kopia efter, olja på duk, ej signerad.

Från Hardangerfjorden. 46 x 73 cm.

Gulnad fernissa. Färgbortfall. Fläckar.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
5 000 SEK