Möbler Fåtöljer & Soffor
1353396

Karmstolar. ett par, Louis XV-stil, 1900-tal.

Karmstolar. ett par, louis xv-stil, 1900-tal.

Betsat trä. Skuren dekor. Fast stoppad sits, rygg och armlän. Sitthöjd 44 cm.

Smärre slitage. Smärre märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H74
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK