Möbler Skåp & Byråar
1353848

Byrå gustaviansk stil 1900-talets mitt

Byrå gustaviansk stil 1900-talets mitt.

Fanerad med mahogny, jakaranda mfl träslag, skiva av marmor, 110x48x80 cm Nyckel finns.

Obetydligt ytslitage. Mellersta lådans lås ej nåbart

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer