1353957

Christian Zacho

(Danmark, 1843-1913)
Christian zacho, olja på duk, signerad och daterad 1911.

Christian Zacho, olja på duk, signerad och daterad 1911.

Skogslandskap med bäck. 58 x 85 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
5 000 SEK