Design Möbler
1354914

Soffa och fåtöljer, ett par, Sverige, 1950/1960-tal.

Soffa och fåtöljer, ett par, sverige, 1950/1960-tal.

Helstoppad soffa och fåtöljer med stomme av teak. Lösa sittplymåer. Brun textilklädsel. Soffans längd 180, sitthöjd 42, höjd 80 cm. Fåtöljernas bredd 83, sitthöjd 42, höjd 80 cm.

Ställvis slitage. Märken. Fläckar.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
4 000 SEK