Möbler Skåp & Byråar
1355293

Sideboard, 1960-tal.

Sideboard, 1960-tal.
Sideboard, 1960-tal.
Sideboard, 1960-tal.
Sideboard, 1960-tal.
Sideboard, 1960-tal.
Sideboard, 1960-tal.
Sideboard, 1960-tal.

Teak, beslag i mässing, 168x44 cm, höjd 102 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Skada på dörr

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK