1355601

Louis Hippolyte Mouchot

(Frankrike, 1846-1893)
Louis hippolyte mouchot, olja på duk signerad.

Louis Hippolyte Mouchot, olja på duk signerad

Interiör med kivnna och hund, 70 x 42 cm

Något slitage. Spricka. Färgbortfall.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK