Design Konstglas
1355861

Bertil Vallien

(Sverige, Född 1938)
Bertil vallien, skulptur, glas, kosta boda, signerad.

Bertil Vallien, skulptur, glas, Kosta Boda, signerad.

Signerad 8 BVAAT969001/300 KOSTA BODA ATELIER BV.
Huvud i olika blå nyanser, på stensockel. Höjd totalt 21,5 cm.

Nagg vid mun.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK