Design Möbler
1357563

Gunilla Allard

(Sverige)
Gunilla allard, fåtöljer, ett par, "chicago", lammhults.

Gunilla Allard, fåtöljer, ett par, "Chicago", Lammhults.

Benställning i stålrör, stoppad sits och rygg med textilklädsel. Stämplad Lammhults. Sitthöjd 42 cm.

Slitage. Mindre fläckar.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Utropspris
4 000 SEK