Konst Grafik
1357625

Olle Olsson-Hagalund

(Sverige, 1904-1972)
Olle olsson-hagalund, litografi, signerad, numrerad 10/360.

Olle Olsson-Hagalund, litografi, signerad, numrerad 10/360.

Interiört porträtt, bildmått ca 56x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T4
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

500
48
55
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
19 nov 19:03
500 SEK