Konst Grafik
1357631

Rune Hagberg

(Sverige, 1924-2015)
Rune hagberg, litografi, signerad, numrerad 11/250.

Rune Hagberg, litografi, signerad, numrerad 11/250.

Litografi med band, bladmått 70x50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK