Design Möbler
1357698

Barnmöbler, fåtölj och pallar, 4 st, 1970-tal.

Avsedda för barn. Furu. Lösa dynor med textilklädsel. Fåtöljens bredd 50, sitthöjd 27, höjd 48 cm. Pallarnas höjd 32 cm.

Ställvis slitage. Märken. Smärre skador.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
3 000 SEK