1358270

Jörgen Waring

(Danmark, Född 1938)
Jörgen waring, olja på papp signerad och daterad 82.

Jörgen Waring, olja på papp signerad och daterad 82

Komposition, 98x138 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
8 000 SEK