1358271

Jörgen Waring

(Danmark, Född 1938)
Jörgen waring, olja på papp signerad och daterad 85.

Jörgen Waring, olja på papp signerad och daterad 85

Komposition, bildyta 78x98 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
6 000 SEK