Konst Grafik
1359084

Staffan Hallström

(Sverige, 1914-1976)
Staffan hallström, litografi, signerad samt hc ii.

Staffan Hallström, litografi, signerad samt HC II

"Jägare och vass II". Bildmått 67x 52

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
3 000 SEK