Design Övrigt
1360613

Marc Sadler, taklampor, ett par, "Tite 2", Foscarini Murano, Italien.

Marc sadler, taklampor, ett par, "tite 2", foscarini murano, italien.

Kupor av fiberglas. För en ljuspunkt vardera. Etikettmärkta. Instruktionsmanualer, foldrar och skruvar medföljer. Höjd 55 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Nagg.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
2 500 SEK