Design Möbler
1364061

Soffbord, 1960/1970-tal, signerat Baco.

Soffbord, 1960/1970-tal, signerat baco.

Stomme av valnöt. Emaljerad skiva med dekor av fiskar. Signerat Baco. Längd 130, bredd 76, höjd 52 cm.

Smärre slitage. Märken. Smärre fläckar.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
3 000 SEK