Design Möbler
1366169

Tord Björklund, vilstol "Skye", Ikea, 1980/90-tal.

Tord björklund, vilstol "skye", ikea, 1980/90-tal.

Lackerad stomme av metall. Stoppad dyna klädd med läder. Sitthöjd 35, längd ca 155 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Hål

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK