Design Konstglas
1366397

Salvadore & Ferro, vas signerad Österlens glashytta och Åhus glashytta 2016

Salvadore & ferro, vas signerad österlens glashytta och åhus glashytta 2016.

"Riticello", 22 cm, slipad dekor av bröderna Marco & Matti Salvadore, blåst av bröderna Pietro & Riccardo Ferros.

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer