Design Möbler
1366500

Byrå, Swedish Modern 1940-/50-tal.

Byrå, swedish modern 1940-/50-tal.

Byrå fanerad med mahogny. Tre lådor. Draghandtag av mässing. Bredd 114, djup 44, höjd 65 cm.

Slitage. Märken. Nyckel saknas.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
5 000 SEK