Design Möbler
1367550

Sven Engström och Gunnar Myrstrand, serveringsvagn, "Julius", ur "Bra Bohag"-serien, Tingströms. 1950/60-tal.

Sven engström och gunnar myrstrand, serveringsvagn, "julius", ur "bra bohag"-serien, tingströms. 1950/60-tal.

Teak. Löstagbar bricka med glastopp. Låda under det nedre hyllplanet. Fyra hjultrissor. Längd 78, bredd 45, höjd 67 cm.

Smärre slitage. Märken.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK