Design Möbler
1367565

Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.

Skåp, swedish modern, 1940-tal.

Fanerad med mahogny, invändigt delvis med masurbjörk. Tre skåpdörrar varav två med bakomvarande hyllinredning, respektive skrivskiva och 14 draglådor. Bredd 166, djup 45, höjd 126 cm.

Smärre slitage. Märken. Lukt. Kompletterad.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Utropspris
4 000 SEK