Konst Grafik
1367826

Richard Mortensen

(Danmark, 1910-1993)
Richard mortensen, färglitografi, signerad, numrerad 35/100, -60.

Richard Mortensen, färglitografi, signerad, numrerad 35/100, -60.

Utan titel, bildstorlek ca 49x36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK