Design Möbler
1368034

Clubfåtöljer, ett par, Futura, Italien, sent 1900-tal.

Clubfåtöljer, ett par, futura, italien, sent 1900-tal.

Helstoppade fåtöljer med klädsel av congnacsfärgat skinn. Bredd 78, sitthöjd 46 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Utropspris
4 000 SEK