Smycken Ringar
1370501

Ring 18K vitguld med 2 briljanter och 4 diamanter 8/8 ca 0,70 ct totalt

Ring 18k vitguld med 2 briljanter och 4 diamanter 8/8 ca 0,70 ct totalt.

Total vikt 3,3 g. Storlek 17,5/56.

Slitage. Repor.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
8 000 SEK
Rekommendationer