1373165

Kirsi Neuvonen

(Finland, Född 1960)
Kirsi neuvonen, etsning, akvatint, polymergravyr, signerad och daterad -99, numrerad 4/70.

Kirsi Neuvonen, etsning, akvatint, polymergravyr, signerad och daterad -99, numrerad 4/70.

"Seireeni" (Siren). Bladstorlek 40 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
250 EUR
Rekommendationer