Konst Contemporary
1373447

Richard Griffith Carlsson

(Libanon, Född 1964)
Richard griffith carlsson, akvarell, signerad och daterad 2004 a tergo.

Richard Griffith Carlsson, akvarell, signerad och daterad 2004 a tergo.

"Survey # 14". I. 22 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
5 000 SEK
Rekommendationer