Möbler Skåp & Byråar
1374237

Skåp, tillverkat av AB Walfrid Svensson & Co, Karlstad, daterad 1945.

Skåp, tillverkat av ab walfrid svensson & co, karlstad, daterad 1945.

Skåp av ek med pardörrar. Inredning med lådor och hyllor. Stämpelmärkt. Bredd 80, djup 45, höjd 128 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Delar saknas.

Utropspris
5 000 SEK
Rekommendationer