1374661

Leida Rives-Elfvén

(Estland/Sverige, 1915-1989)
Leida rives-elfvén, litografi, signerad och numrerad 2/28.

Leida Rives-Elfvén, litografi, signerad och numrerad 2/28.

Komposition. Bildstorlek 58 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
250 EUR
Rekommendationer