1375164

Paul René Gauguin

(Danmark, 1911-1976)
Paul rené gauguin, färgträsnitt, signerad, daterad 1962 och numrerad 73/260.

Paul René Gauguin, färgträsnitt, signerad, daterad 1962 och numrerad 73/260.

Flicka med huckle och fläta. 69 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram. Vågigt papper. Smärre fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T1

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer